محصولات

محصولات نرم افزاري شرکت مهندسین مشاور نظم آران حاصل تجربه ی چندين ساله اي است که بنگاه هاي اقتصادي ، سازمان ها و شرکت ها از آن ها بهره مند شده اند. نتيجه ی شناسايي نيازهاي بروز مشتريان بر اساس تحقيق بازار و توسعه محصولات کاربردي براي مشتريان توليد و ارائه محصولات نرم افزاري براي مشتريان شده است. محصولات نرم افزاري این شرکت با استفاده از تکنولوژي هاي روز نرم افزاري با قابليت هاي چشمگير و رعايت نکات فني و استاندارد های طراحي و ساخت و توليد نرم افزارها تا کنون در اختيار مشتريان قرار گرفته است.

 
 
  ابزار ها و تکنولوژي هاي محصولات

 1. متدولوژي RUP در تحليل و طراحي  
 2. تکنولوژي و معماري SOA و چند لايه (N_Tier)در طراحي و ساخت سيستم هاي نرم افزاري  
 3. استفاده از NET Framework. در معماري نرم افزار ها  
 4. استفاده از پايگاه داده ORACLE(10g) , MS SQL SERVER 2012 
 5. زبان هاي برنامه نويسي  
 6. C#.NET ,VB.NET, DELPHIو ASP.NET  
 7. JAVA, Jbuilder, JSP  
 8. قابل استفاده در محيط Sharepoint    استانداردها ي نرم افزاري

 1. استاندارد SQL92 جهت تهيه Query ها 
 2. استاندارد W3C HTML 4.0 در صفحات مورد استفاده کاربران 
 3. استاندارد XML 1.0 در قسمتهاي بسيار زيادي از نرم افزار استفاده مي شود 
 4. استاندارد UML جهت تهيه مدارک توسعه نرم افزار مورد استفاده قرار مي گيرد 
 5. استاندارد RUP نسخه 2003 جهت مديريت توسعه نرم افزار مورد استفاده قرار مي گيرد. 
 6. استاندارد ارتباطي بين ساير نرم افزارها و نرم افزارهاي شرکت SOAP 1.1 مي باشد.


 امنيت نرم افزارها

 امنيت بسته هاي نرم افزاري مستقل از ابزارهاي امنيتي شبکه مورد بررسي قرار گرفته و با فرض ايجاد حداکثر امنيت ممکن توليد شده اند. استفاده از فناوريهاي امنيتي نظير JAAS ، Label Security و Access Control Lists ضريب امنيت سيستم هاي نرم افزاري را تا حد بسيار خوبي بالا مي برد. در ادامه به معرفی محصولات این شرکت می پردازیم:   نرم افزار هوش کسب و کار

مجموعه نرم افزار کاملي در زمينه هوش کسب و کار (BI) و نرم افزار کلیک ویو است. سريع نصب مي شود، يادگيري آن بسيار ساده است، به آساني و به دور از پيچيدگيهاي فني ، قابل استفاده است. نرم افزار کلیک ویو ( QlikView ) محصول شرکت QlikTech  می باشد  این شرکت در سال ۱۹۹۳ در سوئد تاسیس شده است و اکنون واقع در پنسیلوانیا آمریکا می باشد و دارای شاخص NASDAQ در بورس آمریکا می باشد ، این شرکت جزو ۲۵ شرکت پر رشد آمریکا می باشد و این شرکت مشتریان بزرگی چون زیمنس، سونی، توشیبا، پاناسونیک و میتسوبیشی  … دارد.

  سامانه جمع آوری داده ها

اين سيستم به گونه اي طراحي و پياده سازي شده که فرمهاي ورود و جمع آوري اطلاعات بدون نياز به برنامه نويسي توليد و با سطوح دسترسي مختلف در اختيار واحدها و شركتهاي مختلف قرار مي گيرد و در نهايت با تعريف گردش کارهاي مناسب و انتساب افراد مشخص به هر مرحله از گردش کار، رکوردهاي اطلاعاتي تأييد و تصويب گردد. پس از اينکه اطلاعات خام به تأييد و تصويب رسيد، در مرحله بعد اين اطلاعات ميتواند . . .

  نمایش جغرافیایی اطلاعات

مسلماً بدست آوردن يک تصوير ساده، جامع و پر کاربرد از داده هاي استراتژيک يك سازمان امر بسيار مهمي ميباشد. با استفاده از نقشه دسترسي به اطلاعات بسيار روشن و سريع خواهد بود. اضافه شدن بُعد جغرافيايي، بطوري که به راحتي توسط همگان قابل فهم باشد. . .

  سیستم ارزیابی عملکرد کارکنان


واقعيات امروزه سازمان ها و فاصله نسل ها، جذب و به کارگيري دانش آموختگان ، فاصله انتظارات و نياز هاي منابع انساني را از مديريت هاي ارشد سازمان، بيشتر کرده است. در اين حين خلا عدم وجود فرآيندي سيستماتيک که ارزيابي واقعي کارکنان را براي حصول بينشي جديد و فراگير توسط مديريت نسبت به منابع انساني و کارکنان يک سازمان ايجاد نمايد،  مشهود است. در صورتيکه عدم امکان تشخيص عملکردهاي عالي، خوب، متوسط، در سازمان فراگير شود . . .


  سیستم ارزیابی عملکرد سازمان


محيط سازمانها روز به روز پوياتر و غير قابل پيش بيني تر مي‌شود و اداره سازمان در چنين شرايطي نيازمند خلاقيت سازماني و نگرش استراتژيک است. اصل کنترل که جزء لاينفک و مهم مديريت است نيز بايد همگام با اين تحولات سازمان را جهت رسيدن به اهداف خود ياري کند. يکي از روشهايي که در مديريت و کنترل عملکرد سازمانها استفاده مي شود، روش‌ کارت‌ امتيازي متوازن (BSC) است که ايده‌اي براي کنترل سازمان در راستاي جاري سازي استراتژی ها و اهداف آن در همه سطوح سازمان است