علم داده و هوش مصنوعی

هوش کسب و کار,ابزارهای هوش کسب و کار,مقالات هوش کسب و کار,هوش کسب و کار چیست

تغییرات سریع محیط های کسب و کار ، صاحبان آنها را تشویق به استفاده راهکارهایی می کند تا بتوانند درک عمیقی از شرایط کسب و کار و عوامل حیاتی تغییر برآنها پیدا کنند. با رشد روز افزون تکنولوژی ها و  دانش مبتنی بر هوش مصنوعی ، متخصصان علم داده با بررسی داده های کسب و کارها و متغیرهای آن مدل های دیجیتالی مبتنی بر داده را تهیه و با استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی از قبیل یادگیری ماشین، آن های را اجرا و نتایج را ثبت می نمایند.

مدل‌سازی

مدل‌سازی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی با ضریب اطمینان بالایی شرایط متغیرها و پارامترهای کسب و کار را تعیین و مدیران کسب و کار را در تحلیل‌ها و تصمیم گیری‌ها پشتیبانی می‌نمایند. سازمان‌های پیشرو در استفاده از این مدل‌ها، رهبری بازار را حفظ خواهند کرد و از انعطاف لازم در شرایط گوناگون بر اساس پیش بینی‌ها و نتایج حاصل از این مدل‌ها برخوردار می‌باشند.

شرکت نظم آران فارغ از حجم داده و سایز شرکت‌ها و سازمان‌ها بر اساس تجربه بیست ساله خود و استفاده از متخصصین خبره و تکنولوزی‌های روزآمد خدمات علم داده شامل بررسی و کشف دانش نهفته در آن را با استفاده از مدل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌نماید.
بسیاری از تقلب‌ها و خطاهای عملیاتی در حوزه‌های کسب و کار بانکی و بیمه‌ای با مدل سازی و استفاده از یادگیری ماشین کشف و پیشگیری می‌شوند. 

 

تجربه ارزشمند شرکت در استفاده ازتکنولوژی‌ها برای بهره گیری از متدهای هوش مصنوعی برای حل مسائل در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. تیم تخصصی شرکت شامل متخصصین هوش مصنوعی، علم داده و تکنولوژیست‌های نرم افزاری برای پیشبرد پروژه‌های مدل‌سازی بر اساس هوش مصنوعی در کنار افراد خبره کسب و کار مشتری، مسائل حل نشده بسیاری را برای مشتریان حل خواهند کرد.

روش ارائه خدمت

  • طرح موضوع از طرف مشتری و بررسی اولیه و ارائه روش‌هاو راه حل‌ها توسط شرکت
  • تهیه نقشه راه و ارائه اثبات روش (Proof Of Concept) توسط شرکت
  • مدل‌سازی و اجرای مدل، یادگیری مدل و کاهش خطا و تحویل مدل در قالب API یا روش دیگر نرم افزاری به مشتری
  • اجرای مدل توسط مشتری، بازخورد به شرکت و بهبود مدل تا نتیجه مورد قبول مشتری

برای استفاده از این خدمات با شرکت (بخش فروش خدمات) تماس بگیرید.