دوره های آموزشی1- دوره کاربردی و آمادگی کلان داده:
روند تحلیل اطلاعات در دنیا به سوی استقرار زیر ساختهای کلان داده می باشد و با توجه به جدید بودن مفهوم و تنوع روشهاو مفاهیم مختلف ، شرکت مهندسین مشاور نظم آران با بیش از 10 سال سابقه در حوزه انبار داده و هوش کسب و کار، در بیش از 100 شرکت ،بانک ، سازمان ، وزارت خانه و موسسه ، آمادگی دارد دوره ی کاربردی کلان داده را به جهت آشنایی و آمادگی سازمانها و شرکتها برگزار نماید.

دوره کاربردی و آمادگی کلان داده
1-کارت امتيازي متوازن (Balanced Scorecard)

اين دوره آموزشي شامل دوره کاربردي 'کارت امتيازي متوازن' با ترکيب مفاهيم کاربردي اجزاي آن با هدف استقرار و پايش آن مي باشد. هدف از ارائه اين دوره آموزشي، خلاء وجود يک بسته آموزشي از مرحله مقدمات تا استقرار و پايش کارت امتيازي متوازن در سازمان ها و شرکت ها مي باشد. اگر تصميم داريد که مديريت شرکت را به ابزار کارت امتيازي متوازن مسلح کنيد، اين دوره صرف نظر از مباحث تئوريک، راهنماي عملي براي استقرار کارت امتيازي متوازن در سازمان شما مي باشد.    

کارت امتيازي متوازن (Balanced Scorecard)


2-دوره آموزش داشبوردسازي و کاربرد KPI و نمودارها

آيا تا کنون فکر کرده ايد که طراحي و پياده سازي داشبورد مدیریتی از اصول و رويه هايي تبعيت مي کند که آموزش آن در هيج دوره اي در دانشگاه ها و مراکز تخصصي وجود ندارد. در اين دوره مباني و اصول طراحي و پياده سازي يک داشبورد حرفه اي و نحوه استفاده از نمودارها و نشان ها و علائم در داشبورد ها براي ايجاد يک داشبورد حرفه اي ارائه مي شود. در اين دوره از منابع و مآخذ معتبر و حرفه اي استفاده شده و نتيجه تجربيات و اصول علمي در پياده سازي داشبورد بطور تئوري و عملي ارائه خواهدشد.  

دوره آموزش داشبوردسازي و کاربردKPI و نمودارها