دوره‌های آموزشی شرکت نظم آران

هوش کسب و کار,ابزارهای هوش کسب و کار,مقالات هوش کسب و کار,هوش کسب و کار چیست
روند تحلیل اطلاعات در دنیا به سوی استقرار زیر ساخت‌های کلان داده می‌باشد و با توجه به جدید بودن مفهوم و تنوع روش‌ها و مفاهیم مختلف، شرکت مهندسین مشاور نظم آران با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه انبار داده و هوش کسب و کار، در بیش از ۱۰۰ شرکت، بانک، سازمان، وزارت خانه و موسسه، آمادگی دارد دوره ی کاربردی کلان داده را به جهت آشنایی و آمادگی سازمان‌ها و شرکت‌ها برگزار نماید.

۲- کارت امتیازی متوازن (Balanced Scorecard)

این دوره آموزشی شامل دوره کاربردی “کارت امتیازی متوازن” با ترکیب مفاهیم کاربردی اجزای آن با هدف استقرار و پایش آن می‌باشد. هدف از ارائه این دوره آموزشی، خلاء وجود یک بسته آموزشی از مرحله مقدمات تا استقرار و پایش کارت امتیازی متوازن در سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. اگر تصمیم دارید که مدیریت شرکت را به ابزار کارت امتیازی متوازن مسلح کنید، این دوره صرف نظر از مباحث تئوریک، راهنمای عملی برای استقرار کارت امتیازی متوازن در سازمان شما می‌باشد.

۳- اصول علمی در پیاده سازی داشبورد

آیا تاکنون فکر کرده‌اید که طراحی و پیاده سازی داشبورد مدیریتی از اصول و رویه‌هایی تبعیت می‌کند که آموزش آن در هیج دوره‌ای در دانشگاه‌ها و مراکز تخصصی وجود ندارد. در این دوره مبانی و اصول طراحی و پیاده سازی یک داشبورد حرفه‌ای و نحوه استفاده از نمودارها و نشان‌ها و علائم در داشبوردها برای ایجاد یک داشبورد حرفه‌ای ارائه می‌شود. در این دوره از منابع و مآخذ معتبر و حرفه‌ای استفاده شده و نتیجه تجربیات و اصول علمی در پیاده سازی داشبورد به طور تئوری و عملی ارائه خواهد شد.