QlikView کلیک ویو نرم افزار هوش کسب و کار

کلیک ویو QlikView

کلیک ویو QlikView محصول شرکت QlikTech است. این شرکت در سال ۱۹۹۳ در سوئد تاسیس شد و دفتر اصلی آن در پنسیلوانیا آمریکا است. این شرکت از سال ۲۰۰۵ دارای شاخص NASDAQ در بورس آمریکا است و جزو ۲۵ شرکت با بیشترین رشد سهام در این کشور است. شرکت‌های بزرگی چون زیمنس، سونی، توشیبا، پاناسونیک و میتسوبیشی از جمله مشتریان محصولات هوش تجاری این شرکت هستند.

QlikView banner / بنر کلیک ویو

نرم افزار کلیک ویو QlikView دستیار قدرتمند شما در دنیای هوش تجاری

کلیک ویو، به عنوان ابزاری پیشرفته در حوزه هوش تجاری، امکان هوش تجاری سلف سرویس (self service BI) را برای کاربران در هر سطحی از دانش فنی فراهم می‌کند. با استفاده از رابط کاربری بصری و کشیدن و رها کردن، هر کاربری می‌تواند بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی، به تحلیل و اکتشاف در داده‌ها بپردازد و داشبوردهای تعاملی و پویا را برای کمک به ارزیابی عملکرد و تصمیم‌گیری‌های آگاهانه طراحی کند.

کلیک ویو و فرایند فعالیت آن

علاوه بر این، یادگیری ماشین تحت نظارت در کلیک ویو به طور خودکار الگوها را در داده‌ها شناسایی می‌کند. کلیک ویو می تواند بینش‌های جدیدی را برای کاربران آشکار می‌سازد. این قابلیت به کاربران کمک می‌کند تا سریع‌تر به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند و از پیچیدگی‌های تحلیل داده‌ها کاسته شود.

در مجموع، کلیک ویو با ارائه طیف کاملی از ابزارها و امکانات، به شما کمک می‌کند تا از داده‌هایتان به طور موثرتری استفاده کنید، فرآیندهای کسب و کارتان را بهبود ببخشید و در نهایت به اهداف استراتژیک خود برسید.

qlikview panel / پنل کلیک ویو

طراحی آسان و سریع داشبورد های اطلاعاتی

زمانی ایجاد داشبوردها و تجزیه و تحلیل داده‌ها برای هر خروجی چند ماه طول می‌کشید و سرعت تصمیم‌گیری سازمانی را پایین می‌آورد اما با کلیک ویو qlikView می‌توان آن را در چند دقیقه انجام داد.

نرم افزار کلیک ویو qlikView بستر هوش تجاری برای تبدیل داده‌ها به دانش می‌باشد. این نرم افزار هر کسب و کار و کاربرهای فنی را قادر می‌سازد تا داده‌های خود را بدون هیچ محدودیتی جدا کنند و به آن‌ها کمک می‌کند زمانی که نیاز به تصمیم‌گیری در مورد مسائل سازمانی است، تصمیمات موثر و بهتری  مبتنی بر اطلاعات صحیح بگیرند.

کلیک ویو qlikView نرم افزاری است که امکان باز یافتن و تطبیق دادن داده‌ها را از منابع گوناگون، فراهم می‌کند. با بارگذاری در برنامه، داده‌ها در مسیری که فهم و کار با آن‌ها آسان تر باشد، ارائه می‌شوند. و همچنین نرم افزاری ساده و قابل انعطاف می‌باشد و کاربران نهایی در سازمان به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. کاربران می توانند در زمان کوتاهی آن را آموزش ببینند.

سرعت و دقت در اجرا

در کلیک ویو qlikView می‌توان حجم بالایی از اطلاعات را با سرعت بسیار زیادی بارگذاری کرد و استفاده نمود. کلیک ویو qlikView به شما کمک می‌کند در هر زمانی اطلاعات و داده‌های سازمانی خود را بر اساس معیارها و شاخص‌های  سازمانی خود بررسی نمایید. همچنین می توانید بر اساس آن تصمیمات دقیقی را بگیرید.براساس معتبرترین موسسه تحقیقات تکنولوژی دنیا گارتنر (Gartner) کلیک ویو یکی از برترین نرم افزارهای هوش تجاری در دنیا می‌باشد و حتی می‌توان کلیک ویو qlikView را لیدر بازار هوش کسب و کار دانست.

نمودار گراف کلیک ویو
مزایای کلیک ویو

گزارش گیری مداوم و هوشمند

کلیک ویو qlikView یک راه حل جامع و انعطاف پذیر هوش تجاری است . این راه حل با استفاده از تکنولوژی انحصاری خود می‌تواند با محاسبات در لحظه، سطحی از بینش و شهود صحیح از حقایق سازمان را از طریق اکتشاف اطلاعات ایجاد کند.

عمیق‌ترین تحلیل‌ها و گزارشات را از ماموریت‌های کلیک ویو qlikView می‌باشد، کلیک ویو هر روز تمام اطلاعات را از منابع شما بروز می‌کند و مانند یک مشاور به شما امکان پرسشگری می‌دهد.

کلیک ویو qlikview مجموعه نرم افزار کاملی در زمینه هوش کسب و کار (BI) است. سریع نصب می‌شود، یادگیری آن بسیار ساده است، به آسانی و به دور از پیچیدگی‌های فنی قابل استفاده است.

ابعاد سازمان محدودیتی ایجاد نمیکند

کلیک ویو qlikView با معماری یکپارچه خود، انواع تحلیل‌ها، نیازهای اطلاعاتی و انواع نیازهای گزارش‌گیری را برای تمام سازمان‌ها فراهم می‌آورد.این نرم افزار با فناوری منحصر به فرد و ثبت شده خود، دسترسی کاربر به اطلاعات مخفی در سیستم‌های عملیاتی را به هیچ عنوان محدود نمی‌کند.

نرم افزار کلیک ویو QlikView قابل تنظیم برای نیازهای هر سازمانی بدون در نظر گیری ابعاد و ساختار آن سازمان است.

کلیک ویو QlikView باعث انقلابی در فن آوری و صنعت نرم افزار به ویژه در ابزارهای هوش کسب و کار شده است و در ۱۰۰ کشور جهان توسط ۱۵۰۰۰ مشتری در قالب ۴۵۷۰۰۰ کاربر استفاده می‌شود.

برنامه‌های تحت کلیک ویو ۴ برابر سریع‌تر طراحی و نصب می‌شوند و نصف قیمت نرم افزارهای مشابه هزینه دارند و ۲ برابر ارزش افزوده بیشتر برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند.

بستر تحلیل کسب و کار کلیک ویو Qlikview

بستر تحلیل کسب و کار کلیک ویو QlikView، در واقع پلی است بین راه حل‌های سنتی هوش کسب و کار و برنامه‌های کاربردی مستقل سازمان‌ها، که کاربران را قادر به ایجاد روش‌های نوین جهت دستیابی به دستاوردهای جدید می‌سازد. کلیک ویو QlikView بر روی تمام منابع داده‌ای کار می‌کند و طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های جدید در هوش کسب و کار را ارائه خواهد داد. همچنین با استفاده از واسط کاربری بسیار واضح، ‌ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی، افق تازه‌ای از تحلیل را برای شما فراهم می‌نماید.
کلیک ویو /QlikView / درباره کلیک ویو
دسترسی به کلیک ویو در موبایل

کلیک ویو همواره همراه شماست

شما می‌توانید از طریق وسایل الکترونیکی همراه نظیر iPad، iPhone و گوشی‌های همراه Android و Blackberry به اطلاعات تحلیلی خود دسترسی داشته باشید. بنابراین شما دسترسی به این اطلاعات را در هر مکان و زمان با امکان تجزیه و تحلیل پویا و تعاملی داده‌ها، بی نیاز از نشستن پشت کامپیوترهای خود خواهید داشت.

سرعت در نصب، یادگیری آسان، سهولت در استفاده

نرم افزار کلیک ویو QlikView نیازمند حداقل آموزش و در اکثر مواقع بی نیاز از آموزش است. کاربران ظرف چند دقیقه قادر به استفاده از برنامه‌های تولید شده تحت کلیک ویو QlikView هستند. به مجرد این که کاربران با ویژگی‌ها و مزایای کلیک ویو QlikView آشنا می‌شوند، به سختی می‌توانند بدون این برنامه به کار خود ادامه دهند. همانطور که میدانید کاربران از نرم افزارها و سیستم‌هایی که نیاز به صرف وقت زیاد جهت استفاده و یادگیری دارند گریزان هستند. نرم افزار کلیک ویو QlikView برای اولین بار در عرصه ابزارهای هوش کسب و کار، کاربران را به محیطی هدایت می‌کند که در آن پیچیدگی جایی ندارد.

برتری کلیک ویو از نرم افزارهای جامع دیگر
حتماً بخوانید: ارزیابی عملکرد کارکنان چیست؟

تجمیع و انسجام داده ها جهت تجزیه و تحلیل

فناوری انحصاری مبتنی بر RAM کلیک ویو قادر است داده‌های شما را از هر منبعی با یکدیگر جمع آوری، متمرکز و منسجم نماید. آیا از SAP، Salesforce یا دیگر برنامه‌های سازمانی استفاده می‌کنید؟
از داده‌هایی در Excel، XML یا فرمت‌های CVS و یا از اطلاعاتی که در Oracle، Microsoft SQL Server یا MySQL ذخیره شده است استفاده میکنید؟
آیا از انبار داده (Data Warehouse) استفاده می‌کنید؟
در هر صورت هیچگونه مشکلی وجود نخواهد داشت. چرا که کلیک ویو QlikView همه این موارد را پوشش می‌دهد.

نرم افزار کلیک ویو QlikView امکان دسترسی، ترکیب و طبقه بندی تقریباً تمام فرمت‌های اطلاعاتی شامل داده‌های رابطه‌ای استاندارد (Standard Relational Data)، فایل‌های متنی داده‌ای متعارف (Text Files)، فایل‌های Excel، اطلاعات در قالب XML و HTML فراهم آورده و ارتباط میان منابع اطلاعاتی مختلف را به صورت اتوماتیک برقرار می‌کند، امکانی که در هیچ برنامه دیگری وجود ندارد.
گراف کلیک ویو _ a qlikview graph
فروش مشتری کلیک ویو QlikView
کلیک ویو QlikView خود را با ساختار اطلاعاتی سازمان شما منطبق می‌کند و شما هیچ گونه نیازی به تغییر در منابع اطلاعاتی خود نخواهید داشت. اطلاعات شما چه در انبارهای داده (Data warehouses) چه در سیستم‌های عملیاتی و چه به صورت فایل‌های Excel یا Text یا در بانک‌های اطلاعاتی Access یا هر پایگاه اطلاعاتی رابطه‌ای (Relational Database) دیگری قرار گرفته باشد در برنامه کلیک ویو QlikView قابل دسترسی است. همچنین با رابط‌های متعلق به پرکاربردترین برنامه‌ها نظیر SAP، کلیک ویو دسترسی و تحلیل به اینگونه داده ها را نیز سهولت بخشیده است.

بازگشت سریع سرمایه با صرف هزینه کمتر

هزاران نفر از مشتریان ما، نرم افزار کلیک ویو QlikView را تنها ظرف چند روز نصب و راه اندازی کرده‌اند. با استفاده از کلیک ویو QlikView می‌توان یک برنامه تحلیل یا گزارشگیری را ظرف چند ساعت طراحی، پیاده سازی و استفاده نمود. تغییرات احتمالی در برنامه به صورت مداوم و بدون صرف هزینه اضافی در کمتر از چند ساعت قابل اعمال است. کلیک ویو QlikView تعداد نامحدودی فیلد اطلاعاتی و ابعاد گزارشگیری را فراهم می‌آورد. تمام اقلام اطلاعاتی موجود در منابع اطلاعاتی شما، توسط خود شما و بدون نیاز به متخصصین کارآزموده، قابل استفاده در گزارش‌ها و تحلیل‌های شما می‌باشد. کاربران سازمانی از کار با این نرم افزار راضی بوده و در نتیجه بازدهی بیشتری را برای سازمان به ارمغان خواهند آورد و به‌علاوه ROI (نرخ بازگشت سرمایه) در کل سرمایه گذاری‌های سازمان شما میزان بالاتری خواهد‌ داشت.

طراحی شده با فناوری In-Memory

موتور قدرتمندی که در جستجوی پیوسته کلیک ویو نهفته است، معماری داخل حافظه‌ای تکنولوژی پیشرفته کلیک ویو QlikView را تشکیل می‌دهد. همچنین مشکلات فنی مربوط به ابزارهای قدیمی هوش کسب و کار که کم سرعت، مبتنی بر دیسک و مبتنی بر درخواست‌ها (Query) می‌باشند را حل نموده. کلیک ویو چیزی فراتر از داده‌های استاتیک و محدود را به کاربر ارائه خواهد داد. کلیک ویو QlikView تنها با چند کلیک داده‌های شما را تماماً از داخل حافظه می خواند. همچنین با جستجوی سریع و پیوسته، امکان تجزیه و تحلیل‌های فوری را فراهم می‌آورد.

سیستم امنیتی قدرتمند

کلیک ویو QlikView برای محافظت از اطلاعات حساس و اطلاعات تحلیلی سازمان شما طراحی شده است. کلیک ویو QlikView از استانداردهای امنیتی پشتیبانی می‌کند و خصوصا جهت حفاظت از میلیاردها داده‌ی سازمانی و ده‌ها هزار کاربر طراحی شده است. کنسول امنیتی پیشرفته و قابل مدیریت کلیک ویو QlikView شما را قادر می‌سازد که تعیین کنید کدام کاربر کدام اطلاعات تحلیلی، داده‌ها و نتایج را مشاهده کند. شما همچنین می‌توانید سیاست‌های کاربری گروهی، انفرادی و وظیفه محور خود را از اطلاعات فردی تا محدودیت‌های جزئی، ردیفی و مقداری به اجرا در آورید.

جستجوی پیوسته

امکان جستجوی پیوسته کلیک ویو QlikView مزیت بعدی آن است. شما می‌توانید کماکان به جستجوی عبارات مورد نظر خود ادامه بدهید. با این تفاوت که همانند امکان جستجوی سریعی که در google وجود دارد. جستجوی پیوسته کلیک ویو QlikView نیز قادر به یافتن سریع نتایج همزمان با تایپ کردن شما می‌باشد. واسط کاربری مستقیم این نرم افزار ارتباطات مهم در اطلاعات شما را برجسته و مشخص می‌نماید.

حتماً بخوانید: اهمیت کاربرد هوش مصنوعی برای کسب و کار

نسخه‌های مختلف کلیک ویو QlikView

  • QlikView Developer: جهت طراحی و پیاده سازی برنامه‌ها

این نسخه کامل‌ترین ابزار جهت طراحی و پیاده سازی برنامه‌های کاربردی تحلیل گزارشات است. QlikView Developer برای طراحان امکان بازیابی اطلاعات از منابع اطلاعاتی پراکنده و مختلف جهت متمرکز نمودن در یک برنامه واحد را فراهم می‌کند.

  • QlikView Server: جهت مدیریت سرویس دهی به کاربران

QlikView Server به کاربران امکان اتصال و بهره برداری به برنامه‌های کاربردی موجود را به صورت همزمان فراهم می‌نماید. با استفاده از QlikView Server اطلاعات طبق زمانبندی، به روز شده و گزارش‌ها را بر اساس آخرین اطلاعات قابل مشاهده خواهد بود. همچنین سطوح دسترسی و امنیتی توسط QlikView Server قابل مدیریت می‌باشد. همچنین در صورت نیاز می‌توان با نسخه publisher جزئیات بیشتر امنیتی را فراهم نمود.

  • QlikView Viewer :جهت کاربران معمولی

QlikView Viewer به کاربران معمولی امکان دسترسی و استفاده از برنامه‌های موجود در QlikView Server را می‌دهد. که در قالب‌های تحت مرورگر وب برنامه تحت java به صورت ActiveX plug-in و یا برنامه تحت ویندوز قابل نصب است.

آخرین نسخه ارائه شده از نرم افزار کلیک ویو ، ۱۲.۲. SR4 november EDition می‌باشد.

مشتریان کلیک ویو چه می‌گویند؟

Francisco Arroyo مدیرIT شرکت هرتز

کلیک ویو اولین تجربه من در یک پروژه IT بود که به تعهدات خود درباره زمان و بودجه عمل نمود.

کلیک ویو / QlikView / درمورد کلیک ویو/کلیک ویو چیست
QlikViewکلیک ویو/ کلیک ویو چیست / آموزش کلیک ویو

Jeff Brobst نائب رئیس دپارتمان آنالیز و برنامه‌ریزی مالی شرکت مک آفی

با کلیک ویو، مدیران و کارشناسان ما، دیگر به داده‌ها فقط به دید یک گزارش و اطلاعات نگاه نمی‌کنند، بلکه از دل آن‌ها دانش استخراج می‌نمایند.

Darren Freeman مدیر هوش تجاری شرکت هلث سؤث

کلیک‌ ویو به متخصصان اطلاعات اجازه می‌دهد که گزارشاتی شفاف، ساده و به دور از هرگونه اضافات گمراه کننده‌ای ارائه دهند.

کلیک ویو چیست ، درمورد کلیک ویو ، کلیک ویو QlikView
QlikView / کلیک ویو / کلیک / نرم اقزار کلیک ویو / آموزش کلیک ویو

Sili Yuan مدیر دپارتمان آی‌تی شرکت تی‌ان‌تی

با بیش از ۲۰ سال سابقه مدیریت، هنوز هیچ سرمایه‌گذاری در زمینه سیستم اطلاعات بهتر از کلیک ‌ویو مشاهده نکردم.

Nicholas Vasic کارشناس مالی شرکت فوجیتسو جنرال استرالیا

کلیک ویو موجب بهبود ۱۵درصدی در بازگشت سرمایه ما شد. علاوه بر آن به ما کمک کرد تا مدیریت بهتری بر روی تبلیغات، انبار، مشتریان و منابع خود داشته باشیم.

QlikView / کلیک ویو / کلیک / نرم اقزار کلیک ویو / آموزش کلیک ویو